Увеличение груди в Турции

Підвищити самооцінку

Пишайтеся своїм декольте і грудьми — навіть без бюстгальтера

Цільовий вибір силіконових імплантів, які пасують вашим анатомічним особливостям

Знову демонструйте гарне декольте і позбудьтеся бюстгальтерів з ефектом пуш-ап!

Чому операція зі збільшення грудей?

Жіноча самооцінка може сильно постраждати від маленьких грудей. Тут може допомогти збільшення грудей. Втручання повертає жінкам жіночності, якої вони завжди бажали. Ви можете з гордістю демонструвати своє прекрасне декольте і нарешті обійтися без бюстгальтерів з ефектом пуш-ап. Ми підбираємо силіконові імпланти дуже детально з тим, щоб вони точно відповідали анатомічним особливостям жінки.

Желание быть красивой, эффектной и привлекательной есть у каждой женщины, а те немногочисленные единицы, которые утверждают обратное просто лукавят. В настоящее время женщины могут эффектно выглядеть не только благодаря косметике, но и благодаря медицине.

Пластика тела достаточно распространённая услуга, при помощи врачей можно изменить черты лица, убрать изъяны на теле и так далее. Наиболее распространённой и востребованной услугой в области пластической хирургии является увеличение молочных желез.

В нашей стране, да и в любой другой стране бывшего Советского Союза медицина находится в достаточно плачевном, удручающем состоянии. К большому сожалению пластическая хирургия не стоит обособленно, в данной дисциплине также много проблем. Поэтому большинство женщин, которые решаются на увеличение молочной железы выбирают клинику, которая находится в другой стране, где медицина на порядок лучше организована. Одной из таких стран является Турция.

Стоимость увеличения груди в Турции

Сделать грудь в Турции цена на данного плана медицинскую услугу, в разных клиниках и медицинских центрах будет разной. В основном цена зависит от уровня данного заведения, сложности выполняемой процедуры и конечно же от квалификации пластических хирургов. Чем выше квалификация и опыт врачей, тем соответственно стоимость операции будет выше, но вы должны понимать, что у специалистов выше категории конечный результат будет на порядок выше, чем у врачей с недостаточным опытом.

Также на цену влияет качество материала, чем лучше и надежнее имплант, тем соответственно цена операции для вас увеличится.

Не стоит бояться и опасаться операции по увеличению молочных желез, согласно статистике, которую ведет международная организация пластических хирургов, за прошедший год данную процедуру осуществили более 1 миллиона женщин.

Увеличить грудь в Турции цена услуги

Основные причины, по которым женщины решают увеличить грудь:

  • Маленький размер.
  • Асимметрия.
  • Отсутствие груди (онкопатология).
  • Изменение тонуса или формы груди, в связи с возрастом.

Если сравнивать нашу страну и Турцию, то конечно цена в последней будет значительно дороже, плюс ко всему необходимо будет потратиться на перелет и проживание. Но полученный результат и качество процедуры стоят таких трат, ведь здоровье и красота дороже любых денег.

Цена на увеличение груди за границей в Турции от нашей компании вас приятно удивит, переходите в форму обратной связи и заказывайте бесплатную профессиональную консультацию врачей.

Процес лікування

Перед збільшенням грудей:

  • За чотири тижні до операції слід кинути палити і приймати препарати для розрідження крові, наприклад, аспірин.
  • За день до операції хірург проведете з вами попередню бесіду, під час якої ви разом обираєте оптимальні імпланти. Хірург проконсультує вас щодо форми, розміру та матеріалу імплатнів.

Звертайтесь до нас для отримання консультації/лікування!

Як проводиться операція зі збільшення грудей?

Заздалегідь ви уточните свої побажання та очікування під час бесіди з одним із наших досвідчених пластичних хірургів. Разом з ним ви обговорите, який варіант підійде саме вам і забезпечить оптимальний результат.

Операція проводитиметься у Стамбулі, де ви перебуватимете 5-7 днів. Ми зробимо все, що від нас залежить, для того щоб процес пройшов максимально комфортно для вас та людини, що вас супроводжуватиме.

Збільшення грудей — це проста хірургічна процедура. Під час операції під грудьми по лінії складки роблять один розріз довжиною близько 4-5 см. Зазвичай хірург вставляє імплант під грудний м’яз, щоб досягти оптимального природного результату. Залежно від анатомічних особливостей імплант також може бути встановлений над грудним м’язом.

У разі необхідності під час збільшення грудей також роблять підтяжку грудей. Зазвичай такий метод практикується після вагітності, оскільки в іншому випадку імпланти не отримують достатньої підтримки. Після збільшення грудей невеликий набряк та синці є нормою. Після операції також можуть з’явитись помірні болі напруження, схожі на болі в м’язах.

Вже багато років ми використовуємо імпланти марки Mentor, на які даємо довічну гарантію.

Тривалість операції близько 1-2 годин.

Чи є ви кандидатом на збільшення грудей?

Якщо ви завжди скаржились на маленькі груди і мрієте про красиві, пухкі груди, збільшення грудей може бути рішенням для вас. Незалежно від того, як ви сприймаєте свої груди: занадто маленькими або в’ялими, ми пропонуємо не лише збільшення грудей, але разом з нею й підтяжку грудей для того, щоб результат був ідеальним та відповідав вашим потребам.

Контакти

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

Якщо у вас є питання щодо лікування або якщо ви хочете отримати консультацію, звертайтесь до нас!

info@esteworld.ua

Повідомлення

Отримайте безкоштовну консультацію без будь-яких обов’язків!

    Меню