Уменьшение груди в Турции

Підвищення самооцінки

Виправляються нерівності хребта

Видаляються зайвий жир і тканини

Ви хочете виглядати стрункою і повернути своєму тілу правильні пропорції. Зменшення грудей може допомогти, якщо вони занадто великого розміру.

Чому зменшення грудей?

Надлишок жиру та тканин може накопичуватися на грудях, особливо в період статевого дозрівання. Це призводить до збільшення ваги, що може спричинити викривлення хребта та болі у спині. На жаль, груди, які людина сприймає занадто великими, можуть призвести до втрати самооцінки. Все це можна виправити за допомогою операції по зменшенню грудей, зробивши груди пропорційними до решти тіла.

Многие женщины, которые не обладают пышными формами и красивой грудью мечтают об ее увеличении. Но есть и такой процент прекрасной половины общества, который, как бы это странно не звучал хочет наоборот уменьшить грудь.

Так что же такое редукционная маммопластика и кому она нужна? Данная процедура направлена на изменение формы и уменьшение размеров молочных желез. Данное хирургическое вмешательство необходимо в том случае, если большая грудь вызывает у женщины дискомфорт и тело, благодаря все тем же пышным формам не выглядит естественно, пропорционально.

Осуществлять данную столь серьезную хирургическую операцию лучше всего за границей. Так как в нашей стране уровень пластической хирургии еще находится на начальном, недостаточно профессиональном уровне.

Идеальным местом по соотношению «цена-качество» является Турция.

Цена на уменьшение груди в Турции

Уменьшить грудь в Турции стоимость данной процедуры по сравнению с другими странами, которые являются лидерами в данной области, в области редукционной маммопластики на порядок ниже.

При этом уровень клиник, которые специализируются на пластической хирургии находится на таком же уровне, как примером в США или Израиле. Основные причины, по которым женщинам необходимо делать уменьшение молочных желез:

  • Физический дискомфорт.
  • Опухоли.
  • Гормональные и генетические проблемы.

Если у вас возник вопрос сколько стоит уменьшить размер груди в Турции, то смело обращайтесь к нам в наш клинический медицинский центр. Наши высококвалифицированные сотрудники проведут для вас полную исчерпывающую консультацию, а технические специалисты максимально точно рассчитают стоимость будущей операции.

Стоимость операции по уменьшению груди в Турции

Сколько стоит уменьшить грудь в Турции цена вопроса в данном сложном и ответственном деле, конечно играет немаловажный фактор. Но, многие женщины упускают из вида тот нюанс, что операция будет происходить в другой стране. Поэтому необходимо также учитывать и стоимость трансфера до клиники и проживание в Турции в момент реабилитации.

Наши сотрудники помогут вам рассчитать стоимость вне операционных затрат, а также приобретут для вас авиационные билеты и помогут с комфортом добраться до выбранной вами клиники.

Операция по уменьшению груди в Турции дешевая стоимость данной медицинской услуги вполне реальная, мы, как опытная компания с многолетней историей сможем подобрать для вас оптимальное медицинское учреждение.

Процес лікування

Перед зменшенням грудей:

  • За місяць до операції слід кинути палити і приймати препарати для розрідження крові, наприклад, аспірин. Також слід уникати прийому вітамінів В та Е.
  • В деяких випадках за тиждень до операції роблять мамографію, також обов’язково роблять повний аналіз крові та ЕКГ.
  • Ваш хірург обговорить з вами всі необхідні деталі за день до операції зі зменшення грудей.

Звертайтесь до нас для отримання консультації/лікування!

Як проводиться операція зі зменшення грудей?

Досвідчений хірург обговорить все з вами детальним чином і уточнить, яку конкретну методику слід застосувати при зменшенні грудей із урахуванням ваших індивідуальних фізичних факторів та особистих уподобань.

Найпоширеніша методика передбачає проведення трьох надрізів: один навколо соска, другий розміщується вертикально від нижнього краю соска до складки під грудьми і третій проходить по природній складці під грудьми.

Спочатку хірург видаляє зайву тканину молочної залози, жир і шкіру. Потім він піднімає сосок у більш високе положення. Сосок, який зазвичай також розтягується при великих грудях, зменшується в розмірах. Ліпосакцію можна застосовувати для поліпшення контуру під пахвами.

Чи є ви кандидатом на операцію зі зменшення грудей?

Якщо у вас занадто великі груди, це може призвести до фізичного дискомфорту, особливо до болів у спині та деформації хребта. Надмірна вага також може негативно впливати на плечі та викликати біль. Потові залози під грудьми також можуть викликати посилений свербіж і висип. Але навіть якщо ви вважаєте, що ваші груди занадто великі в чисто естетичному плані, або якщо ви скаржитесь на асиметричні груди, зменшення грудей може стати хорошим рішенням для того, щоб повернути високу самооцінку.

Контакти

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

Якщо у вас є питання щодо лікування або якщо ви хочете отримати консультацію, звертайтесь до нас!

info@esteworld.ua

Повідомлення

Отримайте безкоштовну консультацію без будь-яких обов’язків!

    Меню