Підтяжка живота (абдомінопластика)

Видаліть зайву шкіру та жир

Підвищіть самооцінку

Поверніть талії і животу красиву форму

Попрощайтеся з довгими топами, одягом та кроєм штанів. Ви можете знову демонструвати живіт після абдомінопластики.

Чому абдомінопластика?

На слабкість сполучної тканини, що може призвести до обвисання живота, страждають, як правило, жінки. Природою передбачено, що м’язи живота у жінок здатні розтягуватись під час вагітності. Але, на жаль, тканини не повністю відновлюються після вагітності або сильної втрати ваги. Якщо у вас така ситуація, то може допомогти підтяжка живота. Надлишок тканин і жиру видаляється, а ваша самооцінка підвищується.

Процес лікування

Перед абдомінопластикою:

  • За чотири тижні до операції вам слід кинути палити та приймати ліки для розріджування крові, такі як аспірин. Також слід утриматися від прийому вітаміну Е.
  • За тиждень до операції потрібно зробити повний аналіз крові та ЕКГ.
  • За день до операції потрібно прибути до Стамбула.

Звертайтесь до нас для отримання консультації/лікування!

Як проводиться абдомінопластика?

Один з наших досвідчених хірургів надасть вам детальну інформацію та поради. Вас запитають про ваші очікування, і хірург детально обговорить з вами, які результати ви можете отримати, а також зробить позначення.

Під час операції видаляють зайву тканину і укріплюють всю черевну стінку. Слабкі м’язи зшиваються, пупок ремоделюється. Якщо є зайвий жир, він також видаляється. Розріз на животі проводиться в області стегон, шрам залишається в районі трусиків, так що його практично не видно після операції.

Операція триває близько трьох-чотирьох годин залежно від обсягу. Це багато в чому залежить від кількості надлишкової тканини в нижній частині черевної стінки.

Чи є ви кандидатом на підтяжку живота (абдомінопластику)?

Якщо ви дотримуєтесь здорового харчування і багато тренуєтесь, але живіт залишається в’ялим, підтяжка живота може стати хорошим рішенням для того, щоб повернути талії і животу красивої форми і надати їм тонус. Абдомінопластика — дуже ефективна процедура контурування тіла. Вона призначений для видалення зайвого жиру, тканин і шкіри. У той же час ослаблені м’язи зміцнюються, і живіт знову виглядає рівним і пружним.

Щоб мати можливість отримати підтяжку живота, ви повинні бути фізично здоровими, вести активний спосіб життя і знаходитися в межах вашої ідеальної норми ваги. Також не слід палити. Крім того, ви повинні бути емоційно стабільною людиною.

Контакти

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

Якщо у вас є питання щодо лікування або якщо ви хочете отримати консультацію, звертайтесь до нас!

info@esteworld.ua

Повідомлення

Отримайте безкоштовну консультацію без будь-яких обов’язків!

    Меню