Пластика носа (ринопластика)

Зняття обмежень через стан здоров’я

Нарешті знову дихайте вільно

Красивіший зовнішній вигляд всього обличчя

Знову глибоко вдихніть і радійте, дивлячись на себе в дзеркало.

Чому пластика носа (ринопластика)?

Вам може бути важко дихати, вас переслідує хропіння, ви говорите в ніс або невиразно. При таких скаргах ринопластика вам може допомогти. У цих випадках необхідне медичне втручання. В естетичному сенсі ринопластика може позитивно змінити весь вираз обличчя.

Процес лікування

До ринопластики:

  • Киньте палити приблизно за місяць до операції
  • Також за місяць до операції слід припинити прийом ліків для розрідження крові, таких як аспірин.
  • За день до ринопластики потрібно прибути до Стамбула, де вас розмістять у сусідньому 5-зірковому готелі.

Звертайтесь до нас для отримання консультації/лікування!

Як проводиться ринопластика?

Напередодні операції ви обговорите свої побажання з одним із наших досвідчених пластичних хірургів. Він намагатиметься врахувати ваші уподобання та бажання, але також уточнить, що підійде саме вашому обличчю для того, щоб ви отримали оптимальний естетичний кінцевий результат.

Ви прилетите до Стамбула на операцію і пробудете там приблизно п’ять-сім днів. Ми робимо приготування для того, щоб ви почували себе тут якомога комфортніше.

Ринопластика — це проста хірургічна процедура, яка проводиться під місцевою або загальною анестезією. Ви не відчуватимете болю. Ми працюємо, використовуючи найсучасніші технології. У минулому для проведення ринопластики потрібно було ламати носову кістку. Наші досвідчені хірурги вже давно цього не роблять. Замість цього кістки та хрящі видаляють і додають, застосовуючи щадну методику подрібнення. Надрізи роблять лише в місцях, які не видно зовні. Тому ринопластика не призводить до видимих ​​рубців. Тампонаж застосовується лише у виняткових випадках. Якщо вам знадобиться ця маніпуляція, використовується силіконова трубка, через яку ви зможете дихати носом відразу після ринопластики.

Перші два дні після операції можуть супроводжуватись незначним болем і незначним відчуттям тиску. Ми усуваємо такі симптоми їх відповідними препаратами. Видалення шини викликає мінімальний біль. У більшості пацієнтів після операції значно покращується дихання.

Чи є ви кандидатом на ринопластику?

Якщо вам важко дихати, маєте скарги на хропіння або говорите в ніс, ринопластика може вирішити ці проблеми зі здоров’ям. Але навіть якщо у пацієнтів знижена самооцінка через зовнішній вигляд носа, наприклад через горбинку, розмір чи кривизну носа, ринопластика може покращити загальний вигляд обличчя. Однак в такому випадку слід мати реальні очікування.

Контакти

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

Якщо у вас є питання щодо лікування або якщо ви хочете отримати консультацію, звертайтесь до нас!

info@esteworld.ua

Повідомлення

Отримайте безкоштовну консультацію без будь-яких обов’язків!

    Меню