Ліпосакція (видалення жиру) / Ліпоскульптурування

Попрощайтеся з набридливими жировими відкладеннями та целюлітом

Змоделюйте своє тіло раз і назавжди

Ми використовуємо лише новітні та щадні методики

Незалежно від проблемної зони: живота, стегон або інших частинах тіла, наша вазерна ліпосакція оголошує війну жировим відкладенням.

Чому ліпосакція чи моделювання тіла?

Непотрібні скупчення жиру завжди виникають в тих частинах тіла, де ви їх хочете найменше. Незалежно від їх локалізації: на животі, руках або ногах, ви просто не можете їх позбутися — навіть за допомогою цілеспрямованих вправ. Тут може допомогти вазерна ліпосакція. Ваші тканини повинні бути пружними і еластичними.

Процес лікування

Перед ліпосакцією/скульптуруванням тіла:

  • За чотири тижні до процедури слід кинути палити і приймати ліки для розрідження крові, такі як аспірин. Також слід уникати прийому вітаміну Е.
  • За день до операції потрібно прибути до Стамбула.

Звертайтесь до нас для отримання консультації/лікування!

Як проводиться ліпосакція або скульпурування тіла?

Залежно від анатомічних даних хірург робить невеликі надрізи в різних місцях довжиною всього по 5 мм. Надрізи розміщуються так, щоб їх потім неможливо було помітити. В ці надрізи вставляється канюля і вводиться сольовий розчин, який пом’якшує поверхневий жир. Потім жирові клітини дуже ретельно висмоктуються.

Вазерна ліпосакція, як правило, проводиться на животі, ногах і руках. Однак це залежить від ваги та стану тіла. У деяких випадках під час ліпосакції шкіру також доводиться підтягувати, щоб вона не виглядала в’ялою.

Операція триває 2-5 годин (залежно від індивідуальних побажань, зон та об’єму ліпосакції) та проводиться під загальним наркозом.

Повторний набір ваги в місцях проведення вазерної ліпосакції неможливий. Однак вам все-таки слід назавжди змінити свій раціон, щоб більше не набирати вагу в інших зонах. Загалом, має сенс дотримуватись дієти, багатої на білки з обмеженим вмістом вуглеводів. Ми з радістю проконсультуємо вас з цього питання.

Чи є ви кандидатом на ліпосакцію або скульптурування тіла?

Якщо у вас є вперті жирові відкладення, які не зникають, незалежно від тренувань і здорового харчування, ліпосакція чи скульптурування тіла може бути хорошим рішенням для ремоделювання вашого тіла з постійним результатом. Процедура також може допомогти при набридливому целюліті. Однак слід знати, що ліпосакція не замінює здорове харчування і не повинна застосовуватися з метою схуднення. Швидше, це хороший спосіб позбутися жиру з проблемних зон і тим самим надати тілу нову форму.

Контакти

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

Якщо у вас є питання щодо лікування або якщо ви хочете отримати консультацію, звертайтесь до нас!

info@esteworld.ua

Повідомлення

Отримайте безкоштовну консультацію без будь-яких обов’язків!

    Меню