BBL — бразильська підтяжка сідниць

Поверніть сідницям гарні жіночні вигини

Підвищення самооцінки

Підтяжка та ремоделювання сідниць

Насолоджуйтесь сідницями, якими можна пишатися. BBL поверне вам жіночні вигини красивої форми.

Чому бразильська підтяжка сідниць (BBL)?

Велика втрата ваги або низький відсоток власного жиру може призвести до втрати красивих жіночних вигинів. Успішний хірург може ремоделювати їх за допомогою силіконового імпланту або аутологічної трансплантації жиру.

Процес лікування

Перед бразильською підтяжкою сідниць (BBL):

  • За чотири тижні до операції вам слід кинути палити та приймати ліки для розріджування крові, такі як аспірин. Також слід утриматися від прийому вітаміну Е.
  • За тиждень до операції потрібно зробити повний аналіз крові та ЕКГ.
  • За день до операції потрібно прибути до Стамбула.

Звертайтесь до нас для отримання консультації/лікування!

Як проводиться операція бразильської підтяжки сідниць BBL?

Наші досвідчені хірурги детально оглянуть вас та нададуть вичерпну інформацію щодо можливостей, ураховуючи ваші конкретні анатомічні дані. Звичайно, ваші очікування будуть враховані, а можливі остаточні результати будуть обговорені та позначені.

Забір жирових клітин проводиться з ділянок тіла, де вони є небажаними, таких як живіт, талія, стегна або зона галіфе Потім цей жир вводиться в сідниці, щоб підтягнути їх вгору і надати округліший вигляд. Якщо в інших місцях недостатньо жиру, можна також використовувати силіконовий імплант, що найбільщ пасує за параметрами. Для цього робиться лише невеликий надріз, який не видно після операції.

Операція BBL проводиться під загальним наркозом і займає близько 2-3 годин.

Чи є ви кандидатом на бразильську підтяжку сідниць BBL?

Під час операції бразильської підтяжки сідниці припіднімаються, що надає їм жіночнішого вигляду. Є різні варіанти. Операцію можна зробити шляхом введення аутологічного жиру або встановлення відповідного силіконового імпланту. Обидва методи заповнюють пласкі сідниці або шкіру сідниць, що втратила пружність. Ми з радістю обговоримо з вами, який варіант дасть вам найкращий результат.

Якщо ви страждаєте від обвислих сідниць, але ви фізично здорові і ведете активний спосіб життя, операція BBL може стати чудовим способом відновити жіночний вигляд сідниць і надати їм красивої округленої форми. Ви також повинні не палити, бути емоційно стабільними і знаходитися в межах вашої ідеальної ваги.

Контакти

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

Якщо у вас є питання щодо лікування або якщо ви хочете отримати консультацію, звертайтесь до нас!

info@esteworld.ua

Повідомлення

Отримайте безкоштовну консультацію без будь-яких обов’язків!

    Меню