Відмова від відповідальності

Відповідно до розділу 5 Закону Німеччини «Про телемедіа» (TMG)

Eugen Schellenberg

Контакти
Телефон: +380 (68) 670 66 66
Електронна пошта: info@esteworld.au

Врегулювання спорів

Європейська комісія забезпечує платформу для вирішення суперечок спорів в режимі онлайн (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.

Ви можете знайти нашу електронну адресу в Відмові від відповідальності вище. Ми не бажаємо і не зобов’язані брати участь у процедурах врегулювання спорів в арбітражній комісії споживачів.

Відповідальність за контент

Як постачальник послуг, ми несемо відповідальність за власний контент на цих сторінках відповідно до загального законодавства, до 1-го пункту 7-го розділу Закону Німеччини «Про телемедіа». Згідно з пунктами 8 і 10 Закону TMG, в якості постачальника послуг ми не зобов’язані контролювати передану чи збережену інформацію третьої сторони або розслідувати обставини, що свідчать про незаконні дії.

Зобов’язання видалити або заблокувати використання інформації згідно із загальним законодавством залишаються незмінними. Відповідальність за це можлива лише з того моменту, коли нам стане відомо про конкретне правове порушення. Ми негайно видалимо цей контент, якщо нам стане відомо про такі правові порушення.

Відповідальність за посилання

Наша пропозиція містить посилання на зовнішні сторонні веб-сайти, на контент котрих ми не маємо жодного впливу. Тому ми не несемо жодної відповідальності за такий сторонній контент. Відповідний постачальник або оператор сторінок завжди відповідає за контент сторінок, на які є посилання. Сторінки, на які є посилання, перевірялись на можливі правові порушення під час їх посилання. На момент створення посилання не було знайдено жодного незаконного контенту.

Постійний моніторинг контенту сторінок, на які присутні посилання, не є обґрунтованим без конкретних доказів порушення закону. Якщо нам стане відомо про правові порушення, ми негайно видалимо такі посилання.

Авторські права

На контент та роботи на цих сторінках, створених оператором веб-сайту, поширюється законодавство Німеччини про авторські права. Дублювання, обробка, розповсюдження та використання у будь-який спосіб поза рамками законодавства про авторське право вимагає письмової згоди відповідного автора або творця. Завантаження та копіювання цього веб-сайту дозволяються лише для приватного некомерційного використання.

Якщо контент на цьому веб-сайті не створений оператором, захищаються авторські права третіх осіб. Зокрема, контент третіх сторін позначається як такий. Проте у тому випадку, якщо ви дізнаєтесь про порушення авторських прав, ми просимо вас повідомити нас про це. Як тільки нам стане відомо про порушення прав, ми негайно видалимо такий контент

Меню