Стоматологія — зубні імпланти

Зубні імпланти представляють собою чудову заміну відсутніх зубів

Попрощайтеся із зубним болем, неприємним запахом з рота та бактеріальними запаленнями

Підвищення самооцінки

Насолоджуйтесь красивими, рівними зубами і дивіться на світ із посмішкою!

Чому зубні імплантати?

Коли зуби криві, гнилі або відсутні, це може призвести до великих обмежень у житті і призвести до втрати самоповаги. Також можуть виникати зубний біль, неприємний запах з рота та бактеріальне запалення в ротовій порожнині. Причинами цього можуть бути нещасні випадки, травми або карієс. Зубні імпланти замінюють відсутні зуби і можуть повернути вам красиву посмішку. Імпланти виглядають абсолютно природними. За відчуттями вони не відрізняються від ваших натуральних зубів, і функціонують вони точнісінько так, як і ваші власні зуби.

Процес лікування

Перед процедурою:

  • Загалом ви пробудете в Стамбулі близько п’яти днів.
  • Заздалегідь потрібно зробити рентген щелепи.
  • Наші стоматологи знімають відбитки ваших зубів, після чого імплант індивідуально проектується та виготовлюється відповідно до ваших анатомічних особливостей.

Звертайтесь до нас для отримання консультації/лікування!

Як проходить імплантація зуба?

Для встановлення імпланту в існуючу кістку наші стоматологи застосовують поєднання найсучасніших технологій імплантації, інноваційних інструментів та високотехнологічної стоматологічної лабораторії. В результаті маємо стабільність конструкції та довговічну службу імплантів.

У нашій стоматологічній клініці використовуються дві найсучасніші діагностичні стоматологічні методики: панорамний рентген та об’ємна (3D) томографія. Панорамні рентгенівські промені показують різні перспективи, необхідні для визначення необхідного типу та розміру імпланту. Завдяки цьому зубний імплант ідеально встановлюється, має максимальний контакт з кістками та щонайкращу стабільність. Об’ємна (3D) томографія дозволяє точно планувати лікування, забезпечуючи повну видимість усіх щелепно-лицевих структур. Таким чином, планування імплантату стає ще детальнішим, а прогнози результатів лікування стають ще точнішими.

Під час процедури тонкий титановий стрижень встановлюють під ясна відсутнього зуба в щелепну кістку, де він служить основою для замінника відсутніх зубів. Протягом декількох тижнів титан зростається зі щелепною кісткою. Це гарантує, що зубні імплантати не будуть хитатись і спричиняти пошкодження кісток.

Зазвичай стоматолог встановлює над імплантатом тимчасову коронку, яка залишається на своєму місці до остаточного зрощення імпланту зі щелепою. Як тільки титановий стрижень зростається зі щелепною кісткою, він стає невід’ємною частиною тіла, і на цьому етапі можно встановлювати постійну коронку. Вона виготовляється відповідно до ваших відбитків. Колір коронки ідеально підходитиме до кольору ваших інших зубів. Між коронкою та власними зубами не буде ніякої різниці.

Імплант встановлюється під місцевою анестезією. Переважно всі пацієнти майже не відчувають болю під час процедури.

Чи є ви кандидатом на імплантацію зубів?

Якщо у вас відсутній один або кілька зубів, але тканини в роті здорові, зубні імплантати можуть стати чудовим способом замінити відсутні зуби і повернути вам впевненість. У вас також повинні бути здорові ясна, міцна кісткова структура та достатня щільність кісток.

Зубні імпланти сприймаються як повністю нормальний зуб. Відчуття жування та розмови значно покращується. Нові зуби забезпечують комфорт власних здорових зубів, при цьому маючи ідеальний вигляд.

Контакти

Зв’яжіться з нами прямо зараз!

Якщо у вас є питання щодо лікування або якщо ви хочете отримати консультацію, звертайтесь до нас!

info@esteworld.ua

Повідомлення

Отримайте безкоштовну консультацію без будь-яких обов’язків!

    Меню